Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spora aktualizacja bijatyki Street Fighter 5 dodaje tryb fabularny

Uwaga: 16 GB do pobrania.

Bijatyka Street Fighter 5 otrzymała dzisiaj obiecywaną aktualizację, wprowadzającą dwie postacie oraz tryb fabularny, oczekiwany przez graczy od premiery w lutym.

Ups

Capcom zdecydował się podzielić aktualizację treści i samą opowieść na dwa osobne pakiety danych. Łatka 1.04 pobierze się więc automatycznie, jeśli odpowiednio ustawiliśmy opcje konsoli.

Fabułę trzeba już jednak pobrać własnoręcznie z poziomu PlayStation Store. Po ściągnięciu 8,38 GB patcha nie możemy bowiem włączyć kampanii. Należy przejść do sklepu i odczekać na kolejny download - następne 8,128 danych.

Łącznie Street Fighter 5 otrzymuje więc 16 GB plików na PlayStation 4 i niewiele mniej na PC. Warto więc uzbroić się w cierpliwość - i zacząć pobieranie wcześniej.

DLC z fabułą znajdziemy pod nazwą „General Story”. Do działania wymagana jest łatka 1.04, więc warto zachować odpowiednią kolejność ściągania.

Gracze donoszą o problemach również na Steamie, gdzie tryb fabularny także jest osobnym DLC, a nie aktualizacją bazowej gry. Aby go pobrać, należy za to zaznaczyć „ptaszek” z General Story we właściwościach samego Street Fighter 5.

Łatka dodaje też postacie Balroga i Ibuki, a także dodatkowe kostiumy czy areny do walk.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze