Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man: Poprzez multiwersum - kontynuacja: czy powstanie, kiedy premiera

Co wiemy o „Beyond The Spider-Verse”.

„Spider-Man: Poprzez multiwersum” to kontynuacja znakomicie przyjętego „Spider-Mana: Uniwersum”. Produkcja ta od początku była zapowiadana jako „Part One”, sugerując powstanie jeszcze jednego filmu. W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje o trzeciej części przygód Milesa Moralesa.

UWAGA NA SPOILERY: Jak wskazuje tytuł strony, zamieszczamy tutaj informacje o fabularnych szczegółach filmu. Jeśli nie chcesz ich poznać, opuść stronę lub wróć tu w przyszłości. Możesz też przejść do działu filmy i seriale lub na stronę główną serwisu i przeczytać codzienną dawkę informacji ze świata gier, seriali i filmów.


Już od pierwszych zapowiedzi „Poprzez multiwersum” wiedzieliśmy, że historia Milesa Moralesa stanowić będzie trylogię. Jej twórcy, Phil Lord i Chris Miller, przyznali w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że mają zbyt wiele pomysłów, aby zmieścić je w jednym filmie. Historię zamknie trzecia część, zatytułowana „Spider-Man: Beyond The Spider-Verse”. Oficjalny polski tytuł nie jest jeszcze znany.

Światowa premiera „Beyond The Spider-Verse” została początkowo zapowiedziana na 29 marca 2024 roku. Ze względu na trudne warunki pracy oraz trwające w Hollywood strajki premiera została przesunięta na nieznany termin. Możliwe, że film zobaczymy jeszcze w 2024 roku, lecz raczej w jego drugiej połowie.

„Spider-Man: Poprzez multiwersum” kończy się Cliffhangerem. Główny antagonista chce pozbawić życia ojca Milesa, zagrażając przy tym całemu multiwersum. Sam Miles trafia do alternatywnej rzeczywistości, w której jego losy potoczyły się zupełnie inaczej. Wciąż poluje na niego Miguel O'Hara, a z pomocą głównemu bohaerowi przybywa drużyna znana z pierwszego filmu.

Oznacza to, że ponownie zobaczymy Spider-Hama, Penny Parker, a także Spider-Mana Noir, któremu głosu użyczy Nicolas Cage. Twórcy zapowiadają, że poznamy też nowy, jeszcze bardziej zakręconych Spider-Manów. Możliwe też, że ponownie zobaczymy postaci z filmów aktorskich, tym razem w nieco większej roli.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze