Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - …pod rynnę

Misja główna: odpieramy ataki zorganizowane przez Elektro i Rhino.

Poprzednia misja nazywała się Z deszczu…, czas więc na dokończenie popularnego powiedzenia, a więc zadanie „…pod rynnę”. Sytuacja skomplikowała się bardzo mocno - nie dość, że do złoczyńców dołączył doktor Otto Octavius, to wydarzenia ułożyły się dla nas bardzo niefortunnie.

To właśnie Spider-Man jest oskarżany o całą sytuację, a także o rozprzestrzenienie niebezpiecznej substancji. Miasto będzie od teraz znacznie trudniejszym środowiskiem. Musimy jednak kontynuować nasze plany i w tym celu udajemy się do dzielnicy Midtown.

Po dotarciu do żółtego znacznika misji, który znajduje się na szczycie ogromnego wieżowca, rozpocznie się właściwa część misji. Musimy odeprzeć ataki zaplanowane przez Rhino i Electro. W tym celu udajemy się do bliższego z dwóch znaczników (z prawej strony). Twoim zadaniem jest wyłączenie wszystkich transformatorów (1). Po prostu wyceluj w ich kierunku i wystrzel kilkukrotnie siecią za pomocą R1.

Pamiętaj, że w każdym rejonie z transformatorem znajdują się przeciwnicy. Jeśli jednak dobrze ci idzie przemieszczanie się z siecią, może ich kompletnie zignorować, a skupić się tylko na transformatorach. Ostatni z nich jest celem ruchomym i znajduje się pod latającym helikopterem (2).

W tym momencie będziesz musiał pomóc policjantom na ulicy. Rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami z rejonie zaznaczonym na żółto (spójrz na mini-mapę w prawym dolnym rogu ekranu), a następnie udaj się do kolejnego miejsca w mieście, gdzie grasuje Rhino. Pokonaj wszystkich nieprzyjaciół w zaznaczonych na mini-mapie sektorach, po czym zneutralizuj granatników na wskazanych dachach.Uważaj szczególnie na przeciwników z jetpackami, czyli odrzutowymi plecakami - pozbądź się ich w pierwszej kolejności. Wystrzeliwuj w nich sieć za pomocą R1, po czym doskakuj trójkątem. W kolejnej części zmierzamy do F.E.A.S.T., gdzie musimy uratować najbliższych. Szaleje tam bowiem pożar. Po dotarciu na miejsce i zakończeniu scenki przerywnikowej misja dobiegnie końca.

Komentarze