Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - Nieproszony gość

Misja główna: przekradamy się przez obóz jako MJ.

W ramach poprzedniego zadania, Spider-Haker, wspinaliśmy się na wieżowiec Oscorp Tower, unikając przy tym obserwujących budynek snajperów, dronów i śmigłowca. Nie było to zadanie zbyt trudne, ale może to ulec zmianom właśnie teraz.

Udajemy się do dzielnicy Central Park, gdzie po aktywacji zadania będziemy rozgrywać misję inną postacią - wracamy więc w skórę MJ, która szuka Charlesa Standisha w bazie Sable, właśnie w Central Parku. Po dotarciu do żółtego znacznika misji w Central Parku, będziemy odtwarzać wydarzenia sprzed 15 minut, już w skórze MJ.

Naszym zadaniem jest przemykanie za plecami strażników, korzystając przy tym z różnych metod odwracania uwagi - najbardziej pomocne będą w tym przypadku przynęty od Spider-Mana. Podejdź do obiektów przed tobą, wyceluj za pomocą L2, a następnie wciśnij R1, aby rzucić przynętę, dzięki czemu pierwszy wróg (1) pójdzie sprawdzić hałas, a ty utorujesz sobie przejście.

Po wejściu na teren obiektu od razu skręć w lewo i schowaj się za skrzynią. Poczekaj, aż jeden z dwóch strażników sobie pójdzie, po czym rzuć kolejną przynętę (2) jak na powyższym obrazku. Błyskawicznie obiegnij przeszkody i wejdź po schodach na wyższy poziom.

Na górze schodów wykonaj zdjęcie tablicy postaci związanych bezpośrednio z Oddechem Diabła. Kieruj się naprzód, do głównej części obozu. Zauważysz tam Standisha. Schodzimy niżej, po czym uruchamiamy żółty agregat (3), aby odwrócić uwagę strażników w namiocie.

Następnie wejdź do środka namiotu i trzymaj się prawej strony. Zrzuć czerwoną skrzynkę narzędziową i trzymaj się prawej strony, przechodząc przez otwarty kontener. Następnie skręć ostro w lewo i biegnij wraz z ruszającą ciężarówką (4). Wdrap się po kolejnych schodach na górę, gdzie zrzuć kolejną skrzynkę narzędziową i obiegnij przeciwnika z lewej strony.

Na kolejnym zastosuj sztuczkę z przynętą i zbiegnij na dół. Wykonaj kolejne zdjęcie tablicy, tym razem z oznaczonymi kryjówkami. Wyłącz kolejny żółty agregat i trzymaj się maksymalnie prawej strony, przedzierając się przez cały plac. Pod koniec poczekaj, aż dwóch strażników (5) przejdzie dalej, rzuć przynętę w lewo i wejdź do namiotu.Teraz uruchomi się scenka przerywnikowa, w której natkniemy się na Standisha. Po zakończeniu scenki misja dobiegnie końca.

Komentarze