Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man na PC jest tańszy - zweryfikowano cenę w Polsce

Ale trzeba anulować preordery.

Spider-Man Remastered w wersji PC kosztuje w Polsce 259 zł, a nie - jak dotychczas - 299 zł. Zmiany wprowadzono już na Steamie, a w najbliższej przyszłości pojawią się zapewne także w Epic Games Store.

Rzadka obniżka jeszcze przed premierą dotyczy kilku krajów, w tym Australii, Izraela czy Nowej Zelandii. W Europie mowa nie tylko o naszym kraju, ale też o Norwegii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. „Naprawiliśmy błąd” - wyjaśnia wydawca, co sugeruje jakiś problem z regionalnymi cenami.

Problem mają teraz osoby, które zdążyły już złożyć zamówienia przedpremierowe na Steamie. Aby skorzystać z niższej ceny, muszą anulować preordery i złożyć je ponownie, już w niższej kwocie. Nie jest obecnie jasne, jak sytuacja będzie rozwiązana na EGS.

Warto się pośpieszyć, ponieważ Spider-Man Remastered debiutuje na PC już 12 sierpnia. Konwersję zapowiedziano w czerwcu. Na komputery osobiste zmierza też samodzielne rozszerzenie Miles Morales, ale dopiero jesienią.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze