Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man na PC. Fan udostępnił demo na Unreal Engine 5

Do pobrania za darmo.

Fani nie próżnują. Po stworzeniu dema technologicznego z Supermanem na Unreal Engine 5, przygotowali kolejne - tym razem z udziałem Spider-Mana.

Autorem projektu jest youtuber o pseudonimie dwr. Internauta osadził akcję w metropolii, którą zbudowano z elementów lokacji znanej z przygotowanej przez Epic Games imponującej demonstracji Matrix Awakenes.

Demo może sprawdzić każdy zainteresowany - dostępne jest do pobrania za darmo, przy czym zainteresowani muszą ściągnąć ponad 17 GB danych.

Jest tylko jeden haczyk. Model Spider-Mana - wraz ze stosownymi animacjami - zaczerpnięto z rozwijanej przez niejakiego Lewisa Fiforda demonstracji z pajęczym herosem w roli głównej, ale na Unreal Engine 4.

Projekt nie jest więc idealny. Warto zaznaczyć, że sama wersja postaci pochodzi z gry studia Insomniac Games, podobnie jak duża część zastosowanych przez autora dema mechanizmów - zauważyć można podobne poruszanie się bohaterem i elementy interfejsu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze