Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - kultowe miejsca: Dzielnica Finansowa

Wszystkie miejsca do wykonania zdjęcia w Dzielnicy Finansowej.

Dzielnica Finansowa oferuje siedem miejsc, gdzie możemy wykonać zdjęcia kultowych miejsc. Zwykle są dość łatwe do zauważenia, o ile wcześniej zdecydowaliśmy się aktywować wszystkie wieże nasłuchowe w danym rejonie miasta. Wykonanie niektórych fotografii wymaga jednak czasami odpowiedniego kąta czy odległości od obiektu.

Oto lista wszystkich kultowych miejsc do sfotografowania w tej dzielnicy:

  • #1 Battery Park
  • #2 Kościół Trójcy
  • #3 Wall Street
  • #4 Ratusz
  • #5 Budynek komunalny
  • #6 Damage Control
  • #7 Most Brookliński

Poniżej prezentujemy także mapę Dzielnicy Finansowej, gdzie oznaczyliśmy wszystkie kultowe miejsca w tym rejonie. Oznaczenia odnoszą się bezpośrednio do powyższej listy, a poniżej zawarliśmy także dodatkowe opisy i obrazki, mające na celu pomoc w wykonaniu odpowiednich kadrów w Dzielnicy Finansowej.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


#1 Battery Park

To niewielki park tuż nad wodą, z rzeźbą orła na jednym z końców i tablicami pamiątkowymi. Fotografia tego kultowego miejsca może być wykonana z góry.


#2 Kościół Trójcy

To bardzo wyróżniający się w okolicy kościół. W zasadzie możesz wykonać to zdjęcie z jakiejkolwiek strony, a kultowe miejsce zostanie zaliczone.


#3 Wall Street

Słynnego budynku nowojorskiej giełdy nie sposób pomylić z żadnym innym obiektem. Wall Street poznasz po charakterystycznych kolumnach z przodu budynku.


#4 Ratusz

Ratusz to również budynek z charakterystyczną kolumnadą. Najłatwiej jest tu zrobić zdjęcie po prostu od frontu.


#5 Budynek komunalny

Nazwa tego miejsca może być nieco mylna - to duży i bogato zdobiony obiekt z napisami u jego szczytu.


#6 Damage Control

Wieżowiec Damage Control możesz sfotografować z dowolnego miejsca, oby był wyraźny w kadrze i nie zasłonięty przez inną budowlę.#7 Most Brookliński

To ostatni obiekt do sfotografowania w tej dzielnicy, położony już poza jej granicami. Jednocześnie to bardzo wdzięczny obiekt do udanych kadrów.

Komentarze