Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Spider-Man 4” już powstaje i ponownie zagra w nim Tom Holland

Prezes Marvel Studios o nadchodzących projektach.

Kevin Feige - prezes Marvel Studios - przyznał w wywiadzie, że czwarta część przygód Człowieka Pająka już powstaje, a na ekranie ponownie zobaczymy Toma Hollanda. Dowiedzieliśmy się także kilku informacji na temat rozwoju tzw. piątej fazy Marvel Cinematic Universe.

Z producentem miała okazję rozmawiać redakcja portalu Entertainment Weekly. Wygląda na to, że chociaż powstanie „Spider-Mana 4” jest pewne, to na film jeszcze poczekamy - zespół dopiero tworzy scenariusz. „Powiem tylko tyle, że mamy ogólną historię. Mamy świetne pomysły, a nasi scenarzyści obecnie przenoszą je na papier” - wyjaśnił Feige. Wydaje się to potwierdzać doniesienia z zeszłego roku, że Tom Holland podpisał kontrakt na jeszczcze co najmniej trzy występy.

Filmowiec odniósł się także do tego, że w najbliższych latach możemy spodziewać się większej liczby „eksperymentalnych” produkcji. Marvel chce dostarczać ciągłą rozrywkę swojej stałej widowni, ale też regularnie przyciągać przed ekrany kin i telewizorów nowych widzów. Z tego powodu wytwórnia stara się tworzyć produkcje zahaczające o dość „egzotyczne” gatunki i nurty.

Przykładem takiego eksperymentu jest »Mecenas She-Hulk«. Wpadliśmy pewnego razu na pomysł zrobienia po prostu komedii prawniczej. Co by było, gdyby »Ally McBeal« była superbohaterką? Jak zrobić komedię prawniczą z animowaną postacią w centrum każdego odcinka? Efekt pracy Jessici Gao jest niesamowity, nie mógłbym być bardziej zadowolony. To zupełnie inny klimat niż reszta naszych projektów i to było całkowicie zamierzone” - tłumaczy producent.

Feige porównał to podejście do wizyty w sklepie z komiksami: „Możesz sięgnąć po swoje ulubione tytuły albo spróbujesz poszukać czegoś innego. Czasem trafisz na coś zupełnie innego albo na eksperyment znanego artysty. Dzięki tej różnorodności komiksy istnieją już od ponad 80 lat i chcę, aby Marvel Studios istniało tak samo długo, jeśli nie dłużej”.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze