Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Specjalne wydanie Beyond: Dwie Dusze zawiera 30 minut dodatkowej zawartości

Dla zamawiających przed premierą.

Sony ogłosiło, że dostępna przed premierą specjalna edycja Beyond: Dwie Dusze zawiera ponad 30 minut dodatkowej rozgrywki.

Poza bonusową zawartością, gracze decydujący się na zakup otrzymają również filmy zza kulis produkcji, ścieżkę dźwiękową z gry oraz avatar i motyw graficzny do upiększenia PlayStation 3. Całość znajdzie się w pudełku typu steelbok.

Wydawca nie podaje, co znajdziemy w bonusowej scenie i czy dodatkowe elementy są istotne z punktu widzenia fabuły i graczy, którzy zdecydują się na zakup po premierze.

Edycja specjalna na razie nie jest dostępna w polskich sklepach, ale można ją znaleźć m.in. w brytyjskim sklepie Amazon, gdzie kosztuje 42 funty (ok. 210 zł).

Kupując za granicą rezygnujemy z polskiej wersji językowej, w której usłyszymy m.in. Roberta Więckiewicza i Małgorzatę Sochę.

Tytuł ukaże się w październiku 2013 roku, wyłącznie na PS3. Główna bohaterka gry - Jodie Holmes, dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą o imieniu Aiden, została obdarzona nadnaturalnymi mocami. Półgodzinny zapis rozgrywki z festiwalu w Tribece można znaleźć tutaj.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze