Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Stick of Truth ponownie opóźnione - do 6 marca przyszłego roku

Obszerne fragmenty rozgrywki na pocieszenie.

South Park: The Stick of Truth (w Polsce z podtytułem Kijek Prawdy) zanotowało kolejne opóźnienie. Gra studia Obsidian Entertainment zadebiutuje 6 marca, a nie jak wcześniej planowano - 13 grudnia.

The Stick of Truth nie ma szczęścia do premier. Łącznie opóźnienia trwają już przez rok, a pierwotnie za kwestie wydawnicze odpowiadało nieistniejące już THQ. Po bankructwie tej firmy, prawa do gry przejął Ubisoft.

„Od zawsze chcieliśmy, by gra sprawiała wrażenie kolejnego odcinka serialu” - twierdzą Matt Stone i Trey Parker, twórcy popularnej kreskówki. „Podniesienie jakości produkcji do standardów naszego słabego programu okazało się być prawdziwym wyzwaniem i jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić, że zajmuje to już więcej czasu, niż oczekiwaliśmy.”

South Park: Kijek Prawdy to gra RPG od twórców Fallout: New Vegas czy Knights of the Old Republic 2. Produkcja ukaże się na PC, PS3 i Xboksie 360.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze