Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony ujawnia szczegóły na temat aktualizacji 3.00 dla PS4

YouTube, Wydarzenia i inne.

Sony potwierdziło oficjalnie część zmian i nowości, jakie pojawią się w kolejnej aktualizacji oprogramowania PlayStation 4, oznaczonej numerem 3.00.

Informacje z oficjalnego bloga zgodne są w dużej mierze z tym, co ujawniono już wcześniej. Większe nowości to Wydarzenia, Społeczności oraz zmodyfikowany interfejs dla ekranu z wiadomościami.

Społeczności mają pomóc w znalezieniu graczy o podobnych gustach i zainteresowaniach. Razem zagramy w różne tytuły, dołączymy do grup i porozmawiamy o upodobaniach.

Konsola umożliwi podejrzenie tego, co aktualnie robią członkowie naszej społeczności i pozwoli automatycznie dołączyć do zabawy czy grupy i obejrzeć transmisję.

Inne opcje to wsparcie dla publikowania rozgrywki na żywo w serwisie YouTube i dzielenie się maksymalnie 10-sekundowymi klipami na Twitterze.

Zakładka z Wydarzeniami pozwoli podejrzeć informacje na temat naszych ulubionych produkcji, takie jak na przykład zaplanowany weekend z podwójnym doświadczeniem czy oficjalny pokaz deweloperów.

Abonenci usługi PlayStation Plus dostaną więcej miejsca na swoje pliki „w chmurze” - 10 GB zamiast dotychczasowego 1 GB.

Łatwiejsze będzie też tworzenie grup, dzięki możliwości zapisu ulubionych ustawień. Komunikacja za pomocą wiadomości będzie wspierać opcję przesyłania „naklejek" - gdy nie mamy ochoty pisać.

Nie podano jeszcze dokładnej daty wydania łatki 3.00, ale ma ona wkrótce pojawić się zamkniętym programie testowym PlayStation 4.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze