Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony stawia na PlayStation VR - wszystkie zapowiedzi z E3 2017

Moss, Skyrim, Star Child, inne.

Sony sprzedało już ponad milion egzemplarzy PlayStation VR, więc firma stoi przed trudnym zadaniem wsparcie tego zestawu rzeczywistości wirtualnej interesującymi grami. Podczas konferencji na targach E3 zaprezentowano szereg nowych pozycji.

The Inpatient

Studio Supermassive Games, odpowiedzialne za horror Until Dawn, zapowiedziało kolejny spin-off gry. Opierając się na zaprezentowanym trailerze, tytuł sprawia wrażenie narracyjnej przygody, która wygląda zupełnie inaczej, niż wcześniejsze Rush of Blood.


Bravo Team

I jeszcze jedna pozycja VR od Supermassive Games. Tym razem mamy jednak do czynienia z dynamiczną strzelanką, z akcją umieszczoną w fikcyjnym mieście Europe Wschodniej, w czasach współczesnych. Misja eskortowania prezydenta kończy się jego zabójstwem, co prowadzi do wybuchu wojny domowej.


No Heroes Allowed!

Strategia RTS w rzeczywistości wirtualnej. Wcielamy się w Boga Zniszczenia i razem z pomocnikami - Badmenem i Badmellą - staramy się przejąć kontrolę nad światem, siejąc oczywiście destrukcję, gdzie tylko się da.


Star Child

Tajemniczy statek kosmiczny ląduje na obcej planecie, a samotny astronauta rusza z eksploracją rozbudowanego systemu jaskiń. Wkrótce odkrywa zaawansowaną technologię i czające się w cieniach niebezpieczne bestie. Wszystko to w konwencji platformówki, z widokiem z boku.


The Elder Scrolls 5: Skyrim

Skyrim to już prawie jak Doom, musi trafić na każdą platformę i PlayStation VR nie będzie wyjątkiem. Projekt oferuje wszystkie treści z podstawowej wersji, łącznie z dodatkami Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn, bez żadnych cięć. Premiera w listopadzie.


Moss

Mała myszka Quill marzy o wielkiej przygodzie, w czym wydatnie pomaga znalezienie magicznego kamienia. Teraz trzeba tylko uratować wuja, pokonać odwieczne zło z dalekiej krainy i rozwiązać zagadki logiczne.


Monster of the Deep: Final Fantasy 15

System wędkowania z Final Fantasy 15, przeniesiony teraz na PlayStation VR. Serio. Przeróżne gatunki do schwytania i upieczenia - także te nieco bardziej niebezpiecznie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze