Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony State of Play - najważniejsze zwiastuny i zapowiedzi

Days Gone, No Man's Sky, Iron Man i inne.

Wczoraj wieczorem - 26 marca - odbyła się pierwsza edycja transmisji State od Play. Sony zaprezentowało nowości i ujawniło kilka projektów. Zebraliśmy najważniejsze zwiastuny.

Sporą część pokazu poświęcono na gry projektowane z myślą o wirtualnej rzeczywistości, jak chociażby Marvel's Iron Man VR. W produkcji wejdziemy w słynny żelazny kombinezon i wyeliminujemy dziesiątki wrogów w powietrzu.

Wiosną zadebiutuje z kolei Five Nights at Freddy's VR: Help Wanted - kolejna część słynnego cyklu horrorów z pozornie przyjaznymi robotami. Zobaczymy poziomy znane z serii, jak i kilka nowości.

No Man's Sky latem tego roku doczeka się obsługi PlayStation VR - to część darmowej aktualizacji Beyond. W wirtualnej rzeczywistości zwiedzimy zarówno kosmos, jak i poszczególne planety.

Zaprezentowano też nowy zwiastun Crash Team Racing Nitro-Fueled. Nabywcy wersji na PS4 otrzymają skórki dla bohaterów w stylu retro - przypominające oryginalne modele. Nie zabraknie też tras z Crash Nitro Kart.

Kolejny trailer Days Gone wprowadza w fabułę przygody. Główny bohater, Deacon, opowiada o wszystkim, co utracił. Zaprezentowano też dużo nowych postaci i najważniejsze wątki historii.

Devolver Digital ujawniło nowy projekt - Observation, czyli thriller sci-fi, w którym wcielamy się w sztuczną inteligencję na stacji kosmicznej.

Natomiast nowy zwiastun Mortal Kombat 11 potwierdził, że do gry powróci Jax, Liu Kang i Kung Lao.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze