Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony prezentuje słuchawki i monitory dla graczy PC. Oto marka INZONE

Linia produktów premium.

Sony zaprezentowało linię produktów INZONE, dedykowanych graczom komputerowym. Podczas konferencji pokazano dwa monitory i trzy modele słuchawek. Wszystkie akcesoria działają również z PS5.

Wśród wyświetlaczy znajdziemy modele INZONE M3 oraz INZONE M9. Oba mają 27 cali i wspierają technologie HDR oraz Nvidia G-Sync. Różnicą między nimi jest rozdzielczość i częstotliwość odświeżania - model M9 to ekran 4K z odświeżaniem 144Hz, natomiast tańszy wariant zapewnia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości FullHD przy odświeżaniu 244Hz.

Monitor INZONE M3
Monitor INZONE M9

Wśród słuchawek znajdziemy natomiast model H3, czyli przewodowy headset z dźwiękiem przestrzennym 360 stopni, oraz bezprzewodowe jednostki H7 i H9. Najdroższy model w gamie oferuje aktywną redukcję hałasu i czas pracy do 32 godzin na jednym ładowaniu.

Słuchawki INZONE H3
Słuchawki INZONE H7
Słuchawki INZONE H9

Ceny na rynek europejski prezentują się następująco:

  • Słuchawki H3 - 100 euro (ok. 470 zł);
  • Słuchawki H7 - 230 euro (ok. 1080 zł);
  • Słuchawki H9 - 300 euro (ok. 1400 zł);
  • Monitor M9 - 1099 euro (ok. 5160 zł).

Nie znamy na ten moment ceny monitora M3. Produkty mają trafić do sklepów jeszcze w tym roku, ale na stronie producenta można już składać zamówienia przedpremierowe.

Tagi

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze