Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Soma i Costume Quest za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Ruiner i Nuclear Throne.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje - horror Soma od twórców Amnesia: Mroczny Obłęd oraz nawiązujące do Halloween komiksowe Costume Quest od zespołu Tima Schafera.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu wymienionych tytułów, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać gry do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 7 listopada, o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Soma osadzono w opuszczonej, tajemniczej placówce badawczej umieszczonej na dnie oceanu. Wcielamy się w Simona Jarretta, który odkrywa, że obiekt został opanowany przez sztuczną inteligencję. Wraz z podopiecznym, staramy się wydostać z podwodnej pułapki.

Costume Quest to zaś humorystyczna gra rozgrywająca się w trakcie Halloween. Bliźnięta Reynold i Wren - wcielamy się w jedno z nich - wybierają się na poszukiwanie słodyczy w sąsiedztwie. Naszego brata lub siostrę porywają jednak skuszone słodkościami potwory.

Akcję obserwujemy w perspektywie izometrycznej, ale walki odbywają się w systemie turowym, gdzie potyczki rozstrzygają między sobą gigantyczne wersje kostiumów, noszonych przez dzieci 31 października.

Jednocześnie ujawniono dwa tytuły które Epic Games Store udostępni za tydzień. Od 7 listopada zainteresowani pobiorą polską grę akcji Ruiner oraz niezależne Nuclear Throne.

Następnie: Twórca Assassin's Creed chce wrócić do porzuconej przez Ubisoft gry o diable

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze