Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Solid Snake w VR. Oryginalne Metal Gear otrzymało świetnego moda na PC

Stań twarzą w twarz z Meryl i Liquidem.

Po 24 latach od premiery można zagrać w oryginalne Metal Gear Solid w wirtualnej rzeczywistości. Biorąc pod uwagę fabułę serii, można powiedzieć, że historia zatacza krąg.

Niejaki Holydh przeniósł pierwsze trzy etapy Metal Gear Solid z PlayStation One na silnik gry VR Boneworks. Dostępna na Steamie produkcja charakteryzuje się dużą interaktywnością i zaawansowaną fizyką. Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by dosłownie wcielić się w Solid Snake’a i móc zinfiltrować Shadow Moses, to lepszej okazji długo może nie być.

W świecie Metal Gear Solid trenowanie żołnierzy w wirtualnej rzeczywistości nie jest niczym zaskakującym. Był to szczególnie ważny motyw w drugiej części serii, ale i w pierwszej dostępne były misje VR, w których nasz agent mógł szlifować swoje umiejętności. Dziś sami możemy wziąć udział w takim szkoleniu dzięki modyfikacji, którą znajdziecie na Nexusie oraz w Thunderstore.

Dzieło Hideo Kojimy z 1998 roku zmieniło oblicze elektronicznej rozgrywki na wielu płaszczyznach. Rozmywając granice między grami a kinem, przetarło ścieżki dla takich produkcji jak The Last of Us czy God of War.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Boneworks

PC

Metal Gear Solid

PS3, PSP, PS1, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze