Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Snoopy głównym bohaterem nowej platformówki Activision

Premiera w listopadzie.

Sympatyczny piesek Snoopy będzie głównym bohaterem nowej platformówki Activision, powstającej na licencji komiksu „Fistaszki”.

Tytuł produkowany jest w związku z filmem „The Peanuts Movie”, debiutującym 6 listopada w kinach w USA. Gra ukaże się w Europie trzy dni wcześniej.

Pełna nazwa projektu to The Peanuts Movie: Snoopy's Grand Adventure. Mamy do czynienia z platformówką w klasycznym stylu, z akcją przedstawioną z boku.

Za prace odpowiada studio Behaviour Interactive, twórcy Naughty Bear. Firma współpracowała także między innymi przy Śródziemie: Cień Mordoru.

Wcielimy się oczywiście w Snoopiego, który szuka Charliego Browna i resztę postaci z komiksu po drobnych problemach z zabawą w chowanego. Odwiedzimy dżunglę, Paryż, a nawet księżyc, a różne wcielenia bohatera zapewnią inne umiejętności, pomocne podczas eksploracji.

W planach jest także kooperacja dla dwóch osób, w której współpracować będziemy z ptaszkiem - Woodstockiem. Ten pomoże w odwracaniu uwagi przeciwników i w rozwiązywaniu zagadek.

Platformy docelowe to konsole: PlayStation 4, X360, Xbox One, 3DS i Wii U.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze