Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się w połowie przyszłego roku

Budżet na produkcję podobny do Lords of the Fallen.

Strzelanka Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się w połowie przyszłego roku, a polskie studio CI Games planuje przeznaczyć na produkcję kwotę podobną od budżetu Lords of the Fallen.

Grę napędza CryEngine

- Premierę Snipera 3 planujemy za około rok, czyli w drugim kwartale 2016 r. lub na przełomie drugiego i trzeciego kwartału - mówił Marek Tymiński, prezes firmy, podczas ostatniego spotkania z dziennikarzami.

- Jeśli chodzi o koszt produkcji, to będzie zbliżony do kosztów wyprodukowania Lords of the Fallen lub nieco wyższy. Budżet marketingowy będzie ustalony na kilka miesięcy przed premierą - dodał, cytowany przez Polską Agencję Prasową. Gra RPG kosztowała 32 mln złotych.

Twórcy zapewniają, że Ghost Warrior 3 zaoferuje graczom więcej możliwości. To dzięki otwartej strukturze świata. Wiele zadań można będzie wykonać na różne sposoby, a do celu nie zawsze poprowadzi jedna ścieżka.

Produkcję pokazywano na tegorocznych targach E3. Gracze trafią do regionu zdestabilizowanego przez separatystów, których wspiera Rosja. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, jak nasza gra została przyjęta na E3 i z reakcji graczy. To jest dobry zwiastun na przyszłość. Widzę ogromny potencjał komercyjny tej gry i mamy aspiracje, żeby otrzymała ona wysokie noty - wyjaśniał Tymiński.

Prezes CI Games ujawnił także, że premiera gry mobilnej Lords of the Fallen planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze