Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Słynna zbroja dla konia wraca w Skyrimie - jako darmowe DLC

W wydaniu Anniversary Edition.

Wczoraj ukazało się Skyrim w edycji Anniversary, czyli wydanie przygotowane z okazji dziesięciolecia gry. Nabywcy produkcji otrzymali bonus w formie darmowego DLC ze zbroją dla konia - słynnym przedmiotem z Obliviona.

Przypomnijmy: w 2006 roku The Elder Scrolls 4 otrzymało płatny dodatek, który wprowadzał do tytułu pancerz dla wierzchowca. Przedmiot kosmetyczny wyceniono wówczas na równowartość 2,50 dolara.

DLC wywołało jednak sporo kontrowersji. Gracze krytykowali bowiem fakt sprzedawania nic nie wnoszącego do rozgrywki rozszerzenia. To był pierwszy tego typu przypadek w historii wirtualnej rozrywki i początek współczesnych mikropłatności.

Jak pisze PC Gamer, teraz zbroja dla konia wraca. Posiadacze wydanego wczoraj Skyrima w edycji Anniversary mogą za darmo pobrać dodatek z przedmiotem za pośrednictwem klubu twórczości - wystarczy odnaleźć rozszerzenie na liście polecanych.

Pancerz dostępny jest w dwóch wersjach: stalowej i elfickiej. Po zainstalowaniu DLC, należy zresetować grę, by wyposażenie trafiło do produkcji. W celu zdobycia ekwipunku trzeba udać się do pobliskiej stajni i kupić obiekt u handlarza.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły