Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sleeping Dogs: Definitive Edition z polskimi napisami na nowych konsolach oraz PC

24 dodatki DLC w zestawie.

Ogłoszone w ubiegły piątek, odświeżone wydanie Sleeping Dogs - z podtytułem Definitive Edition - ukaże się w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru, na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Edycje konsolowe zadebiutują 10 października tego roku. Data premiery wersji PC nie została jeszcze potwierdzona.

Twórcy zapowiadają wykorzystanie mocy nowych urządzeń oraz potężniejszych komputerów do ulepszenia oprawy graficznej. W zestawie znajdziemy 24 dodatki DLC, w tym fabularne: Koszmar w North Point, Turniej Zodiak i Rok Węża, a także Pakiet Wściekłych Fur, Pakiet SWAT oraz Pakiet Rajdowca i liczne skórki, ubrania i bronie.

„Nie zatrzymaliśmy się na zwykłym podniesieniu rozdzielczości do 1080p. Podkręciliśmy wrażenia z rozgrywki, wzbogaciliśmy panoramę Hong Kongu, podnieśliśmy jakość dźwięku i grafiki do poziomu niedostępnego dla poprzedniej generacji konsol” - wyjaśnia Dan Sochan, producent ze studia United Front Game.

„Tytuł był ogromnym sukcesem i przekonwertowanie gry na nową generację konsol było oczywistą decyzją” - dodaje Jon Brooke, wiceszef działu marketingu europejskiego w Square Enix.

Sleeping Dogs to gra akcji z otwartym światem. Gracz wciela się w policjanta infiltrującego grupę przestępczą w Hong Kongu. Tytuł zadebiutował w 2012 roku na PS3, X360 i PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły