Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skyrim - adopcja dzieci i zwierząt (Hearthfire)

Jak powiększyć rodzinę.

W ramach dodatku Hearthfire możemy adoptować dwójkę dzieci, które wprowadzą się do naszego domu. Aby zostać rodzicem, nie trzeba być w związku małżeńskim.

Nowi członkowie rodziny muszą mieć miejsce dla siebie. Jeśli zbudowaliśmy dom, wystarczy wstawić łóżko i skrzynię na jedno dziecko. Jeśli kupiliśmy nieruchomość w ramach podstawowej wersji gry, musimy ją ulepszyć o pokój dla dziecka.

Następnie musimy znaleźć nowego członka rodziny. Może być nim osierocone dziecko albo mieszkaniec Sierocińca w Pękninie. W pierwszym przypadku zobaczymy odpowiednią opcję dialogową. Osierocone dziecko (1), które chcemy adoptować, należy zaprowadzić do posiadłości. W tym celu skorzystajmy z Szybkiej Podróży.

Jeśli chcemy adoptować małoletniego z sierocińca w Pękninie, najpierw musimy wykonać zadanie Utracona Niewinność. W tym przypadku skontaktujmy się z szefową sierocińca, aby dokonać wyboru przyszłego członka rodziny. Kolejne dziecko trafi do tego samego domu, w którym umieściliśmy pierwsze.

Adopcja zwierząt

Hearthfire umożliwia także adopcję maksymalnie dwójki pupilów. Wystarczy przyprowadzić psa do posiadłości, aby został przyjęty do rodziny. Możemy także pozwolić dziecku na zatrzymanie dzikiego zwierzęcia, które sprowadziło do domu.

Poza psem, możemy być właścicielami królika, lisa, śnieżnego lisa, skeevera czy kraba błotnego. Jeśli któryś z pupilów zginie, możemy adoptować kolejnego.

Następnie: Skyrim - jak przywołać konia

Spis treści: Skyrim - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Skyrim - jak wziąć ślub, zalety małżeństwa

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły