Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skull & Bones wciąż powstaje, twórcy realizują nową wizję

Więcej informacji dopiero w 2021 roku.

Ubisoft poinformował, że Skull & Bones - piracka gra w otwartym świecie - wciąż powstaje, choć według nowej, odmienionej wizji. Produkcja nie pojawi się na dzisiejszej konferencji Ubisoft Forward. Na kolejne wieści o grze, które mogą się okazać tak naprawdę ponowną zapowiedzią, musimy poczekać do przyszłego roku.

Elisabeth Pellen, dyrektor kreatywna, przygotowała notkę wyjaśniającą aktualny stan rzeczy. „Wielu z was zastanawiało się, dlaczego musieliśmy przesunąć premierę. To dlatego, że po prostu potrzebowaliśmy więcej czasu. Marzyliśmy, by Skull & Bones było czymś naprawdę dużym, a z ambicjami wiązały się jeszcze większe wyzwania” - czytamy we wpisie opublikowanym na stronie Ubisoftu.

Pellen opisuje trudności, jakie pojawiły się podczas prac nad grą, powodując przesunięcia dat premiery. „W ostatanich miesiącach musieliśmy zadać sobie kluczowe pytania. Jak powinniśmy unowocześnić klasyczną piracką wizję? Jak możemy zapewnić graczom bardziej wciągające doświadczenie?”.

„Jesteśmy dumni z pracy, którą do tej pory wykonaliśmy, i mam nadzieję, że wy także będziecie, gdy powrócimy ze Skull & Bones w przyszłym roku” - oznajmiła Pellen.

Gameplay w Skulls & Bones przypominał bitwy morskie z Assassin's Creed: Black Flag

O Skull & Bones usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2017 roku. Już w 2018 gra miała trafić do sprzedaży, ale premierę przesunięto najpierw na 2019, a następnie na 2020. Obecnie Ubisoft nie podaje żadnego konkretnego terminu.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Ubisoft

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły