Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skradanka Hitman otrzyma trzy „sezony” treści

Pierwszy kończy się w tym roku.

Studio Io-Interactive ujawniło, że planuje trzy „sezony” treści dla skradanki Hitman, zgodnie z serialową terminologią i system podziału na odcinki.

„Są jakieś plany na drugi sezon Hitmana? Lub więcej odcinków po tym najnowszym?” - zapytał na Twitterze jeden z fanów produkcji.

„Oczywiście, nasze plany zakładają trzy sezony. Chociaż drugi sezon nie został jeszcze potwierdzony” - odparł, dość nietypowo, przedstawiciel Io-Interactive.

Obecnie trwa pierwsza „seria” odcinków. Zostały jeszcze trzy aktualizacje: w przyszłym tygodniu ukaże się epizod w Bangkoku, następnie jeden w Stanach Zjednoczonych oraz zakończenie w Japonii.

Na początku przyszłego roku zadebiutuje następnie wersja pudełkowa, łącząca wszystkie siedem części (sześć głównych plus letni bonus).

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Nie jest obecnie jasne, co dokładnie twórcy planują na kolejne sezony, ale można domyślać się, że konieczne będzie ponowne zakupienie przepustki, upoważniającej do pobierania nowych treści.

Decyzja o podziale najnowszego Hitmana na sezony i odcinki spotkała się ze sporą krytyką wkrótce po ogłoszeniu w styczniu, lecz teraz emocje nieco już opadły.

Poza dużymi lokacjami twórcy regularnie publikują też inną zawartość: aktualizacje z wyzwaniami i atrakcjami „na żywo” czy też specjalne „wydarzenia” i znikające cele, dostępne tylko przez określony czas.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze