Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skradanka Dark otrzyma DLC

Premiera 5 grudnia, najpierw na PC.

Kalypso Media poinformowało, że połączenie skradanki i gry akcji z wampirami w roli głównej - Dark - otrzyma dodatek DLC - Cult of the Dead.

Rozszerzenie ukaże się 6 grudnia w dystrybucji cyfrowej, wycenione na 5 euro (ok. 21 zł). Dodatek zaplanowano na PC, ale w przyszłości zadebiutuje także na X360.

„Po ucieczce z rąk łowców wampirów, Eric Bane nadal ma kłopoty. Wpada na trop księgi »Book of the Dead«, gwarantującej kontrolę nad śmiercią i jej stworzeniami. To nie tylko zagrożenia dla wszystkich śmiertelników, ale także szansa, by Eric dowiedział się więcej na temat swoich pobratymców” - napisano w informacji prasowej.

Całość obejmuje jedną nową misję z wspomnianą księgą, pięć map w trybie wyzwań oraz dodatkowego wroga i bossa.

„Dark roztacza wizję mrocznego świata, rządzonego zza kulis przez krwiożercze wampiry. Poważny nastrój udaje się utrzymać do pierwszego dialogu, czyli przez pięć minut. Później jest już tylko groteskowo” - napisał w recenzji Artur.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze