Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skok warty biliony. Zwiastun koreańskiej wersji Domu z papieru

Premiera jeszcze w czerwcu.

Netflix opublikował nowy zwiastun koreańskiej wersji „Domu z papieru”, czyli hiszpańskiego hitu opowiadającego o gangu dokonującego efektownych rabunków.

Trailer nakreśla fabułę produkcji. Założenia są podobne, jak w pierwowzorze - tajemniczy Profesor rekrutuje grupę ludzi w celu napadu na mennicę, by ukradli świeżo wydrukowane pieniądze w oparciu o „spektakularny” plan. Wprowadzono jednak kilka istotnych szczegółów.

Serial przedstawi bardziej fikcyjną wizję świata niż oryginał. Korea Północna i Południowa ogłosiły bowiem koniec wojny i postanowiły stworzyć unię ekonomiczną, w ramach której będą używały nowej, wspólnej waluty.

Jak przekonuje w zwiastunie Profesor, wbrew obietnicom na zmianach nie skorzystali zwykli obywatele, a jedynie bogaci, którzy powiększyli swoje fortuny. Napad na mennicę - warty 4 biliony wonów - ma poprawić sytuację Koreańczyków.

Koreańska wersja „Domu z papieru” ukaże się 24 czerwca na platformie Netflix.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze