Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 ukaże się w tym roku - sugerują sklepy internetowe

Także te z Polski.

Kilka sklepów internetowych z całego świata sugeruje, że Fallout 4 ukaże się jeszcze w tym roku.

Reklama z EB Games

Własny serwis wysyłkowy Bethesdy jeszcze do niedawna wyświetlał „TBA 2015”, ale po opublikowaniu tego faktu w sieci, wpis zmieniono na samo „TBA” - to be announced, czyli „do ogłoszenia”.

Obecnie sklepy sieci Amazon i GameStop pokazują datę 31 grudnia. Jest to zapewne termin „zastępczy” do ustalenia konkretnego dnia, ale nadal sugeruje debiut w tym roku.

Kolejna wskazówka to EB Games z Australii. Tutaj przygotowano nawet plakat reklamowy z napisem „nadchodzi w 2015” (dzięki, NeoGAF).

Również w naszym kraju znaleźć można wzmianki o premierze. Sklep Muve.pl - związany z Cenegą, polskiem dystrybutorem gry - wyświetla „2015” jako datę premiery. Tak samo jest na Ultima.pl, gdzie napisano „wysyłka od 31/12/2015”.

Jak zauważa serwis Gamespot, pomiędzy zapowiedziami i premierami Skyrima i Fallout 3 był rok przerwy, ale już w przypadku Fallout: New Vegas - siedem miesięcy.

Na oficjalne informacje musimy jednak poczekać do targów E3, gdzie Bethesda zorganizuje swoją konferencję.

Fallout 4 zapowiedziano wczoraj. Akcja została osadzona w okolicach Bostonu. Wskazuje na to chociażby obecność monumentu Bunker Hill, budynku Massachusetts State House, czy też placu Scollay Square.

Bohater to - tak samo jak w Fallout 3 - mieszkaniec Krypty, który wychodzi na powierzchnię. Warto też zaznaczyć, że główna postać po raz pierwszy zyska głos.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze