Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sklep w Wielkiej Brytanii sprzedaje jubileuszowe PS4 za 19,94 funtów

Jeden dzień, 94 sztuki.

Tylko dzisiaj - przez jeden dzień - fani PlayStation mogą kupić w jednym ze sklepów w Wielkiej Brytanii jubileuszową wersję PlayStation 4 za jedyne 19,94 funtów.

Za tym kolejka ta stoi

Londyński sklep zostanie otwarty dzisiaj w południe, ale szansę na tak promocyjny zakup otrzymają jedynie 94 osoby. Jak można się domyślać, przed drzwiami ustawiła się spora kolejka.

Aby dostać szansę zakupu, należy przynieść ze sobą jakąś pamiątkę związaną z PlayStation: plakat, pada czy pluszowego Sackboya. Trzeba też podać specjalne hasło: „I crashed my Bandicoot!”

Sklep będzie otwarty także jutro i w piątek, sprzedając jubileuszowe PlayStation 4 już za standardową cenę 399 funtów. Kto pierwszy, ten lepszy - każdego dnia pojawi się 50 egzemplarzy.

Wszystkie dochody trafią na rzecz organizacji charytatywnej GamesAid. Kwota 19,94 funtów oraz 94 osoby z kolejki to oczywiście nawiązanie do 1994 roku, gdy debiutowało pierwsze PlayStation.

Poniżej galeria ze specjalnie udekorowanego sklepu oraz materiał wideo.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze