Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sklep G2A pracuje nad własną grą na sprzęt VR - Blunt Force

Firma rozszerza działalność.

Sklep G2A znany jest raczej ze sprzedaży gier wideo, nie z ich produkcji. Firma z Rzeszowa zatrudnia jednak setki pracowników na całym świecie i zamierza wkroczyć na nowe rynki - szykuje własny tytuł.

Zapowiedziane dzisiaj Blunt Force zmierza na sprzęt rzeczywistości wirtualnej, dla „początkujących i doświadczonych graczy VR”. Premiera w odcinkach, zaczynając w przyszłym roku. Nie podano, na jakie dokładnie urządzenia ukaże się produkcja deweloperów z G2A.

Ręka ducha

Akcja toczy się podczas II wojny światowej, łącząc „przygodę, dynamiczną rozgrywkę i wciągającą opowieść”. Prace nad scenariuszem wspomaga Mark Bristol (Doom, Enemy Front).

Blunt Force podzielono na dwa tryby: jeden przed wojną, z „ukrytymi wskazówkami i sekretnymi informacjami do znalezienia”. Do tego właściwe strzelanie, już podczas konfliktu zbrojnego. Ta druga opcja to dalszy podział: na zabawę w mniej skomplikowanym arcade i trudniejsze wyzwania.

Pierwsza opcja przeznaczona jest dla mniej zaawansowanych graczy, z uproszczonym celowaniem. Drugi tryb to już znacznie bardziej urozmaicona zabawa, z „ręcznym” przeładowywaniem, rzucaniem granatami czy mobilnymi przeciwnikami.

Warto dodać, że Blunt Force nie będzie debiutem dla wewnętrznego studia G2A. Deweloperzy odpowiadają także za park rozrywki w rzeczywistości wirtualnej - G2A Land.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze