Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sims 4 Wilkołaki - jak pobrać, jak zacząć, zawartość dodatku

Jak pobrać i zainstalować dodatek oraz co wchodzi w jego skład.

Dodatek Wilkołaki do The Sims 4 instaluje się dokładnie tak samo, jak pozostałe rozszerzenia do tej produkcji. Na tej stronie wyjaśniamy, jak uzyskać dostęp do zawartości DLC.


Na tej stronie:

Pobieranie i instalacja

W wypadku, gdy zakupiliśmy wydanie pudełkowe dodatku lub nabyliśmy klucz seryjny w zewnętrznym sklepie, to otrzymany kod musimy wykorzystać na platformie Origin, czyli cyfrowym sklepie EA.

Po uruchomieniu programu musimy przejść do zakładki Moja biblioteka gier (1) i kliknij w przycisk Dodaj grę (2).

Teraz z rozwijanego menu wybierz opcję „Zrealizuj kod produktu” i postępuj zgodnie ze wskazówkami kreatora aktywacji, który uruchomi się w osobnym oknie. Po aktywacji gra automatycznie zaktualizuje się o nową zawartość.

Jeśli korzystamy z platformy Steam, to gra dostępna jest tylko w wersji cyfrowej. Podobnie, jak w wypadku Origin, po zakupie dodatku nasza gra zostanie automatycznie zaktualizowana.


Jak zacząć

Dodatek uruchamia się od razu po ściągnięciu i włączeniu lub zrestartowaniu gry. W menu głównym zobaczymy informację o aktywowaniu zawartości DLC.

Od tej pory mamy swobodny dostęp do wszelkich nowych treści. W trybie budowania i kreatora postaci znajdziemy nowe meble i elementy wyglądu, dostępna jest wycieczka lub przeprowadzka do miasteczka Moonwood Mill, a naszą dotychczasową okolicę zaczną odwiedzać simowie-wilkołaki.


Zawartość - co wprowadza dodatek Sims 4 Wilkołaki?

Jak sama nazwa wskazuje, największą atrakcją rozszerzenia jest możliwość stworzenia sima-wilkołaka, wraz z całym zestawem tematycznych umiejętności, zalet i wad. Mamy możliwość dołączenia do stada i konkurowania z innymi grupami wilkołaków.

Dla graczy dostępna jest również nowa miejscowość - Moonwood Mill - oraz zestaw dodatkowych ubrań oraz biżuterii.

Następnie: Sims 4 Wilkołaki - nowa zawartość

Spis treści: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze