Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

SimCity trafi na Maca pod koniec sierpnia

Możliwa będzie rozgrywka międzyplatformowa.

SimCity w wersji na komputery Mac zadebiutuje 29 sierpnia - informuje Polygon, powołując się na wiadomość prasową od Electronic Arts.

Konwersja na urządzenia Apple będzie współpracowała z oryginalną wersją produkcji na system Windows. Gracze korzystający z obydwu platform zagrają razem. Ponadto, dowiedzieliśmy się również, że wszyscy, którzy posiadają już SimCity na PC, pobiorą ją za darmo ze sklepu Origin także na Maca.

Wersja na system OS X miała zadebiutować w czerwcu, jednak już miesiąc temu ogłoszono, że deweloperzy nie zdążą na czas. W ramach przeprosin za opóźnienie, gracze otrzymają drobny dodatek SimCity Launch Park z bonusowym modelem parku rozrywki.

SimCity zadebiutowało na początku marca bieżącego roku, jest najnowszą odsłoną serii gier, w których zadaniem gracza jest rozbudowa własnej metropolii i zapewnianie jej warunków do rozwoju.

SimCity - Trailer

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze