Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowy FPS Verdun trafi na PlayStation 4 i Xbox One w sierpniu

Strzelanka w realiach pierwszej wojny światowej.

Sieciowa strzelanka Verdun trafi na PlayStation 4 i Xbox One w dniu 30 sierpnia - poinformowali deweloperzy z M2H i Blackmill Games.

Gra jest obecnie dostępna na PC.

Verdun to bardziej autentyczne - choć nie w pełni realistyczne - przedstawienie konfliktu z lat 1914-1918 niż wizja proponowana przez twórców Battlefield 1.

Główny tryb pozwala wybrać jedną z kilku map. Zamiast typowej wyszukiwarki serwerów przygotowano plan części frontu, z którego przenosimy się do wybranej lokacji, dołączając do jednego z oddziałów.

W bitwie bierze udział 32 graczy. Obydwa zespoły rozpoczynają przy własnej linii okopów. Zadaniem atakujących jest przejęcie stanowisk wroga i odepchnięcie ich dalej, do kolejnej linii. Jeżeli ofensywa się nie powiedzie, obrońcy mają szansę na kontratak - wtedy role się zmieniają.

Na polu walki przeważają karabiny powtarzalne, a dużo czasu spędzamy w okopach. Wystarczy jedno trafienie, by zlikwidować przeciwnika - pod tym względem strzelanka przypomina serię Red Orchestra.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze