Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowe WildStar przechodzi 29 września na model Free to Play

Bonusy dla abonentów.

Zgodnie z zapowiedziami z maja, WildStar przejdzie 29 września na model Free to Play. Jednocześnie sieciowa produkcja RPG otrzyma sporą aktualizację.

Jest kolorowo

Już jutro rozpocznie się druga faza zamkniętych testów, mających na celu wyeliminowanie ostatnich błędów przed premierą łatki. Twórcy zapowiadają „nową zawartość, rozszerzone systemy rozgrywki i niezliczone poprawki”. Aktualizacja otrzymała nawet własny podtytuł - WildStar Reloaded.

Gracze z subskrypcją aktywną w momencie przejścia na model Free to Play otrzymają dodatkowe przedmioty w ramach bonusu. Tymczasem dla początkujących powstają nowe samouczki i strefy startowe.

Wraz z aktualizacją, studio Carbine wprowadzi także nowy sklep z zawartością oraz cyfrową walutę - NCoin. Dostęp do bety otrzymają subskrybenci oraz posiadacze zaproszeń.

Gra zabiera użytkowników do barwnego świata science-fiction, przedstawionego w kreskówkowej oprawie. Nie mamy do czynienia z poważną czy podniosłą fabułą - scenarzyści przedstawili konflikt dwóch wrogich frakcji z lekkim przymrużeniem oka.

Rozgrywka łączy tradycyjne rozwiązania, znane między innymi z World of Warcraft, z systemem walki przypominającym gry akcji. Użytkownicy muszą dokładnie celować w trakcie wyprowadzania ataków.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze