Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowe Black Desert Online zmierza do Europy

Ale nie jako gra F2P.

Koreańska sieciowa gra RPG Black Desert, słynąca z rozbudowanego edytora postaci, ukaże się w końcu w Europie i w Ameryce Północnej.

Będzie też polska wersja - od fanów

Za lokalizację odpowiada firma Daum Games, zapowiadając rychły start testów wersji alpha oraz premierę pełnej produkcji na początku przyszłego roku.

Koreańskie i rosyjskie wydania stawiają na darmowy model free to play, ale nie będzie tak w przypadku Zachodu, gdzie trzeba będzie tylko zapłacić za zakup, choć w grze nadal pojawią się opcjonalne transakcje cyfrowe, przyśpieszające postępy.

„Wkładamy dużo wysiłku w lokalizację” - zapewnia Daniel Loehr z Daum Games.„Tłumaczymy około 2,5 mln słów na angielski, niemiecki i francuski. Rozgrywka i zawartość Black Desert Online zostaną dostosowane z myślą o zachodnich graczach i innym modelu biznesowym.”

Black Desert Online to sieciowa gra RPG stawiająca w dużym stopniu na akcję i dynamiczną walkę. Produkcja rozgrywa się w świecie fantasy, ale projekty postaci spodobają się fanom anime. Więcej szczegółów znaleźć można na nowej stronie tytułu.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze