Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowa strzelanka Evolve otrzyma wkrótce dwie nowe mapy, za darmo

Nieco później na PC i PS4.

Turtle Rock Studios poinformowało, że już 31 marca sieciowa strzelanka Evolve wzbogaci się na Xbox One o dwie dodatkowe mapy, dostępne za darmo.

W dużej liczbie osób siła

Te same lokacje trafią miesiąc później - 30 kwietnia - na PC i PlayStation 4.

Wprowadzane mapy to kopalnia Broken Hill Mine oraz przemysłowe Broken Hill Foundry, dostępne we wszystkich trybach rozgrywki.

Dodatkiem będą kolejne efekty w kampanii Evacuation dla każdej z lokacji. Jeśli na Broken Hill Mine wygrają łowcy, to w następnym meczu roboty górnicze zamienią się na mobilne tarcze. Jeśli wygra potwór, zniszczone będzie ogromne wiertło, co wypłoszy ptaki i utrudni zadanie ludziom.

Zwycięstwo łowców na Broken Hill Foundry wzmocni plecaki odrzutowe w kolejnym pojedynku, a wygrana potwora sprawi, że potężniejsze będą ataki wręcz.

Choć Evolve wywołało przed premierą spore kontrowersje ze względu na skomplikowane i rozbudowane podejście do DLC, to twórcy obiecali wcześniej, że wszystkie mapy dostępne będą za darmo. Jak widać, dotrzymano słowa.

- Jednym z podstawowych założeń zespołu było to, by nie dzielić społeczności, więc wszystkie mapy będą darmowe - wyjaśniał w listopadzie dyrektor kreatywny gry. - Nie chcemy, by ktoś został wyrzucony z serwera tylko dlatego, że czegoś nie kupił.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze