Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowa strzelanka Evolve otrzyma dużą aktualizację w dniu premiery

Szybsze ładowanie i tworzenie meczów.

Gracze zainteresowani zakupem sieciowej strzelanki Evolve przed przystąpieniem do rozgrywki będą musieli pobrać sporą aktualizację, obejmującą 3 GB plików.

Najważniejszym wprowadzanym w łatce usprawnieniem jest skrócenie czasów ładowania i tworzenia meczów, a także optymalizacja kodu sieciowego i zmiany balansujące rozgrywkę - czytamy na oficjalnej stronie.

Usunięto także liczne błędy, zmodyfikowano wygląd skórek dla łowców i potworów oraz przygotowano integrację z aplikacją mobilną Evolve Hunters Quest.

Odpowiedzialne za produkcję studio Turtle Rock zapewnia, że spora aktualizacja jest odpowiedzią na problemy wykryte podczas otwartych testów beta przed premierą.

„Prawda jest taka, że ten długi weekend dużo nas nauczył” - przyznają deweloperzy.

Evolve ukaże się jutro na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wersja cyfrowa zadebiutuje na Steamie jeszcze dzisiaj wieczorem. Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze