Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shovel Knight otrzyma trzecią kampanię z nowym bohaterem

Za darmo.

Przedstawiciele Yacht Club Games zapowiedzieli, że przygotowują kolejną - trzecią - kampanię dla pojedynczego gracza w Shovel Knight. W roli głównej wystąpi nowy rycerz. DLC będzie dostępne na wszystkich platformach.

Specter Knight potrafi wspinać się po ścianach i wykonywać szybki ruch do przodu w powietrzu, jednocześnie tnąc przeciwników. Projektanci pracują też nad czwartą kampanią oraz trybem multiplayer.

Shovel Knight to platformówka z oprawą w stylu retro, inspirowana klasykami złotej ery konsoli NES - chociażby cyklem Mega Man.

Zobacz: Shovel Knight - Recenzja

Shovel Knight to jeden z tytułów, które odniosły spory sukces w serwisie Kickstarter. Gracze uwierzyli obietnicom deweloperów, spodobała im się idea „listu miłosnego do ery 8-bit”. Projekt zarobił w sumie ponad 311 tys. dol.

Deweloperzy nie zdążyli zaimplementować wszystkich elementów, dlatego od momentu premiery pojawiają się w formie bezpłatnych aktualizacji.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze