She-Hulk zdradza fabułę 15-letniego serialu. Internauci są oburzeni
Uwaga: tekst zawiera spoilery.
W czwartym odcinku She-Hulk pojawiły odniesienia do fabuły serialu Rodzina Soprano. Chociaż ostatni odcinek historii o mafijnej rodzinie wyemitowano 15 lat temu, to internauci są oburzeni zawartymi w odcinku spoilerami.
Niedługo po premierze wspomnianego epizodu na Twitterze pojawiły się wpisy zirytowanych internautów, którzy jeszcze nie widzieli, albo właśnie oglądają Rodzinę Soprano.
MAJOR SEASON 5 SOPRANOS SPOILERS IN EPISODE 4 OF #SHEHULK!!!!
— k 🏁 (@djarinswhore) September 8, 2022
Me watching #TheSopranos for the first time. And then there‘s the 4th #SheHulk episode.
— Colden Eye (@Coldeneye1) September 8, 2022
Fuck. My. Life. And. This. Show.
(She Hulk‘s still good and funny, but they spoiled the shit out of The Sopranos so fuck the writers I guess)
DLACZEGO MI SPOILERUJECIE RODZINĘ SOPRANO!!!!!!! #SheHulk
— aguś (@agusialke2) September 8, 2022
Spoilery z Rodziny Soprano pojawiają w rozmowach postaci Madisynn i Wonga. Towarzysz Dr. Strange’a ogląda wspomniany serial, podczas gdy kobieta informuje go, że jeszcze w tym samym odcinku zginie istotna postać. Wong nie kryje wówczas rozżalenia i prosi Madisynn, aby nie zdradzała więcej fabuły. Ta natomiast rzuca kolejnym spoilerem.
Warto zauważyć, że obecnie, dzięki łatwemu dostępowi do serwisów streamingowych, wiele osób dopiero teraz nadrabia starsze seriale, takie jak właśnie Rodzina Soprano. Dotyczy to w szczególności młodszych ludzi, którzy nie mieli okazji zobaczyć show podczas oryginalnej emisji w telewizji.