Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

She-Hulk zdradza fabułę 15-letniego serialu. Internauci są oburzeni

Uwaga: tekst zawiera spoilery.

W czwartym odcinku She-Hulk pojawiły odniesienia do fabuły serialu Rodzina Soprano. Chociaż ostatni odcinek historii o mafijnej rodzinie wyemitowano 15 lat temu, to internauci są oburzeni zawartymi w odcinku spoilerami.

Niedługo po premierze wspomnianego epizodu na Twitterze pojawiły się wpisy zirytowanych internautów, którzy jeszcze nie widzieli, albo właśnie oglądają Rodzinę Soprano.

Spoilery z Rodziny Soprano pojawiają w rozmowach postaci Madisynn i Wonga. Towarzysz Dr. Strange’a ogląda wspomniany serial, podczas gdy kobieta informuje go, że jeszcze w tym samym odcinku zginie istotna postać. Wong nie kryje wówczas rozżalenia i prosi Madisynn, aby nie zdradzała więcej fabuły. Ta natomiast rzuca kolejnym spoilerem.

Warto zauważyć, że obecnie, dzięki łatwemu dostępowi do serwisów streamingowych, wiele osób dopiero teraz nadrabia starsze seriale, takie jak właśnie Rodzina Soprano. Dotyczy to w szczególności młodszych ludzi, którzy nie mieli okazji zobaczyć show podczas oryginalnej emisji w telewizji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze