Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Warrior z bronią z Saints Row 4

Charakterystyczna, fioletowa... maczuga.

Nowa wersja strzelanki Shadow Warrior od polskiego Flying Wild Hog otrzyma najbardziej charakterystyczną broń z Saints Row 4 - gigantycznego, sztucznego penisa, określanego jako „Penetrator”.

Wydawca gry - Devolver Digital - porozumiał się z firmą odpowiedzialną za czwartą część Saints Row - Deep Silver. Nowy oręż otrzymają gracze, którzy posiadają na Steamie oba tytuły. Broń działa na podobnej zasadzie, co standardowa katana, ale wygląd jest już nieco inny.

„Przepraszam, ale nie słyszę was przez ten odgłos pieniędzy rzucanych w kierunku monitorów na całym świecie” - napisał Fork Parker, dyrektor generalny Devolver Digital. „Nie wiem co więcej powiedzieć, ale gigantyczny, fioletowy, sztuczny penis z Saints Row 4 jest także dostępny w Shadow Warrior."

Shadow Warrior debiutuje na Steamie dziś wieczorem. Trwa promocja przedpremierowa - grę kupić można obecnie za 21,24 euro (ok. 90 zł).

Poniżej galeria zdjęć z nową bronią w roli głównej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły