Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Warrior 2 ze świątecznym wydarzeniem i nową łatką

Śnieg, choinka i prezenty.

Deweloperzy ze studia Flying Wild Hog uruchomili w Shadow Warrior 2 specjalne wydarzenie, które związane jest ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

W ramach wydarzenia gracze wcielający się w postać Lo Wanga muszą powstrzymać fałszywego świętego Mikołaja, który zamierza zniszczyć Gwiazdkę.

Śnieżny klimat w Shadow Warrior 2

Głównym zadaniem jest odszukanie zaginionych prezentów. Wykonanie misji zostanie nagrodzone „świątecznym podarunkiem”.

Nie zabrakło oczywiście elementów charakterystycznych dla Bożego Narodzenia, a więc śniegu oraz choinki. Podczas zabawy można również natknąć się na specjalne wersje przeciwników, w tym stwory noszące na głowie czapkę Mikołaja.

Jednocześnie opublikowano kolejną łatkę do gry. Aktualizacja oznaczona numerem 1.1.7.0 naprawia szereg błędów, w tym związanych z ekwipunkiem. Dodaje też opcję przerwania prowadzonej konwersacji.

Pełną listę wyeliminowanych usterek oraz wprowadzonych zmian można znaleźć we wpisie opublikowanym na łamach platformy Steam.

Podobnie jak w przypadku pierwszej części, sednem rozgrywki w Shadow Warrior 2 jest walka z demonami. W trakcie starć bohater - wspomniany Lo Wang - korzysta z obszernego arsenału, obejmującego miedzy innymi wyrzutnię rakiet, strzelbę, łuk oraz dwa miecze.

Na razie produkcja dostępna jest tylko na PC, ale w planach są też wersje PlayStation 4 oraz Xbox One. Dokładna data premiery wydań konsolowych nie jest znana, ale powinny ukazać się na początku przyszłego roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze