Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow of the Tomb Raider i Ancestors Legacy w pierwszym Humble Choice

Następca Humble Monthly.

Zręcznościowe Shadow of the Tomb Raider i polska strategia Ancestors Legacy wchodzą w skład pierwszej oferty Humble Choice - abonamentu, który zastąpił dotychczasowe Humble Monthly.

Wspomniane gry są dwiema z dziesięciu do wyboru przez subskrybentów. Dostępne są także między innymi Phantom Doctrine od warszawskiego Creative Forge, wyścigowe Horizon Chase Turbo oraz X-Morph: Defense z gatunku tower-defense.

Warto zaznaczyć, że najnowsza odsłona przygód Lary Croft oferowana jest - wbrew nazwie - nie w edycji Definitive, a podstawowej. Dodatki i bonusy ze specjalnego wydania trzeba dokupić osobno, na przykład na Steamie.

Humble Choice podzielono na trzy warianty. W ramach Lite - za 4,99 dolarów (około 19 zł) miesięcznie - abonenci uzyskają dostęp do Trove, czyli kolekcji bezpłatnych produkcji, a także 10 procent zniżki na transakcje w sklepie Humble Bundle.

Kolejnym jest Basic za 14,99 dolarów (58 zł) za miesiąc - wymienione korzyści uzupełniono o możliwość wybrania 3 gier. Ostatnia opcja to kosztujące 19,99 dolarów (77 zł) Premium z 9 tytułami do wyboru, dostępem do Trove i rabatem 20 procent na zakupy.

Warto zaznaczyć, że obecni subskrybenci Humble Monthly otrzymali dodatkowy plan - Classic. Za 12 dolarów (46 zł) miesięcznie mogą liczyć na benefity z Premium, ale ze wszystkimi grami. Anulowanie abonamentu zablokuje jednak możliwość ponownego wykupienia programu.

Źródło: Humble Bundle

Następnie: Wake Island wkrótce trafi do Battlefield 5 - kultowa mapa wraca w odświeżonej wersji

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze