Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sex/Life - sezon 2, zakończenie: co się wydarzyło

Omawiamy sezon i wyjaśniamy zakończenie.

Sex/Life to erotyczny serial Netflixa oparty na książce B.B. Easton o tym samym tytule. Drugi sezon szybko znalazł się na liście najchętniej oglądanych produkcji na platformie. Na tej stronie przeczytasz podsumowanie 2. sezonu Sex/Life i wyjaśnienie zakończenia serialu.

UWAGA NA SPOILERY: Jak wskazuje tytuł strony, zdradzamy tu zakończenie serialu „SexLife”. Jeśli znalazłeś się tu przez przypadek, przejdź na stronę główną serwisu i znajdź coś fajnego do czytania.


Na tej stronie:


Co wydarzało się w 2. sezonie SexLife

Nową odsłonę serialu rozpoczyna wizyta Billie u byłego chłopaka. Okazuje się jednak, że Brad już zaplanował swoją przyszłość. Jego partnerka, modelka Gigi, jest w ciąży, a on ma zamiar ułożyć sobie życie właśnie z nią. Po powrocie do domu mąż Billie, Cooper, żąda rozwodu.

Billie wraz z przyjaciółką, Sashą Snow, udają się do baru. Tam główna bohaterka poznaje Majida, którego przypadkowo potrąca i uderza w nos. Mężczyzna zaprasza Billie na randkę, a kobieta przystaje na propozycję. Jak się okazuje, Brad jest jednym z inwestorów Majida, co nie podoba się kobiecie.

Pierwsze spotkanie Billie i Majida w barze jest niefortunne

Majid i Billie zaczynają się poznawać i ostatecznie zostają parą. Serial przedstawia ich historię jako idealną, wręcz bajkową. Na imprezie świątecznej zorganizowanej przez Majida pojawia się Brad. Okazuje się, że wziął z Gigi ślub. To załamuje Billie, która wychodzi z przyjęcia.

Okazuje się, że Billie jest doktorantką i prowadzi zajęcia dla studentów. Pisze pracą doktorską związaną z seksem i jego wpływem na codzienne funkcjonowanie. Tytuł jej pracy to „Moc i radość z seksu i życia”.


Problemy miłosne Coopera

Cooper jest rozgoryczony po odejściu Billie. Nawiązuje relacje ze swoją szefową, Francescą. Kobieta od dawna dawała znaki, że jest zainteresowana swoim podwładnym. Francesca proponuje mężczyźnie ślub, ale on nie chce wiązać się na stałe. Podczas wypadu do restauracji uprawia seks z przypadkową kobietą. Ostatecznie postanawia odciąć się od kochanki.

Cooper nie chce na stałe związać się z Francescą, która chce go poślubić tuż po jego rozwodzie z Billie

Do Coopera przychodzi żona jego przyjaciela, Trina. Kończą w łóżku, ale przyłapuje ich syn mężczyzny. O fakcie dowiaduje się Billie, która jest zbulwersowana zachowaniem byłego partnera. Prawdę na temat ich schadzki poznaje również mąż Triny, Devon. Przyjaźń mężczyzn zostaje poddana próbie.

Billie i Cooper spotykają się na sali sądowej podczas rozwodu. Podpisują wymagane dokumenty, które oficjalnie rozwiązują nieistniejące już od dawna małżeństwo. To ostateczne zakończenie ich miłosnych perypetii.

Cooper godzi się ze swoim przyjacielem. Piją alkohol i zażywają narkotyki, a w hotelowym barze poznają dwie kobiety, które są nimi zainteresowane. Zapraszają je do pokoju, gdzie wszyscy spędzają czas na zabawie. Zostają jednak szybko wyrzuceni z hotelu przez swoje niestosowne zachowanie.

Cooper nie przejmuje się konsekwencjami brania używek, najważniejsza jest dla niego zabawa

Cała czwórka postanawia udać się na przejażdżkę. Rozdzielają się, wsiadając do dwóch osobnych aut, i powodują wypadek, podczas którego najbardziej ucierpiał Devon. Musiało dojść do rekonstrukcji jego prącia. Cooper trafia do aresztu, skąd odbiera go Billie.

Po incydencie, Cooper udaje się na terapię grupową, by odciąć się od swojej przeszłości. Postanawia się zmienić i odwiedza swoją dawną partnerkę, Emily. Oznajmia jej, że zrozumiał jak bardzo jest dla niego ważna, przez co zostają parą.


Historia Sashy Snow i Kama

Sasha wydaje książkę o tytule „Trzecia droga”. To opowieść o niezależności kobiet we współczesnym świecie. We wszelkich wywiadach musi zachować wizerunek nowoczesnej i spełnionej. Spotyka jednak swojego byłego narzeczonego, Kama. Okazuje się, że Sasha zerwała zaręczyny, aby spełniać się zawodowo.

Para pokazuje się razem na wywiadzie, a Internet źle interpretuje ich relacje. Na Sashę spada hejt, a odbiorcy są oburzeni, że uległa mężczyźnie. Sasha postanawia ukryć swój związek, by nadal kreować swój niezależny wizerunek. Kam zdecydowanie się na to nie zgadza. To powoduje, że para kolejny raz się rozstaje.

Sasha i Kam tworzą zgraną parę, ale na drodze do ich szczęścia stoi kariera kobiety

Bohaterowie spotykają się ponownie po kilku miesiącach. Sasha zaczyna rozumieć, że Kam to miłość jej życia. Postanawia porzucić dotychczasowy wizerunek, który wymuszał na niej szef. Udaje się na lotnisko, aby zatrzymać Kama, który ma wylecieć do Azji. Mężczyzna rezygnuje z wyprowadzki do Singapuru dla Sashy. Oboje zostają w Nowym Jorku.


Zakończenie serialu

Majid ma zabrać syna Billie, Hudsona, na mecz. Ma jednak sytuację kryzysową w swojej restauracji. Wraca do pracy wraz z chłopcem. Dochodzi tam do pożaru, który spowodował Hudson - nie zrobił tego jednak naumyślnie. Chłopiec ucieka od razu po incydencie.

Partner oznajmia Billie, że nie mógłby być ojcem dla jej dzieci. Głowna bohaterka szukała jednak mężczyzny, który zaakceptuje ją w całości, a dzieci są częścią jej tożsamości. Rozstają się, ale ich zerwanie jest polubowne.

Cooper i Billie ostatecznie się godzą, pozostając w przyjacielskich stosunkach. Na imprezie z okazji ukończenia doktoratu Billie, mężczyzna oznajmia byłej żonie, że chce oświadczyć się swojej nowej partnerce.

Billie i Cooper zostają przyjaciółmi, chcąc wspólnie wychowywać swoje dzieci

Sasha bierze ślub z Kamem. Na weselu zjawia się Brad. Billie dowiaduje się, że rozstał się z Gigi. Modelka wiedziała, że mężczyzna nigdy nie pokocha jej tak bardzo, jak kocha Billie. Para postanawia dać sobie szansę, czując, że są sobie przeznaczeni. Serial kończy się ujęciami z ich ślubu. Okazuje się, że Billie jest w ciąży.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Komentarze