Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Setki dem do sprawdzenia już niedługo. Zapowiedziano Steam Next Fest

Niektóre dostępne są już dziś.

Już 6 lutego wystartuje Steam Next Fest, podczas którego będziemy mogli przetestować masę wersji demonstracyjnych gier. Wydarzenie potrwa do 13 lutego.

Choć kluczowym punktem festiwalu będą dema, to w planach są także transmisje na żywo oraz wywiady z twórcami gier. Na sprawdzenie setek produkcji otrzymamy zaledwie tydzień, warto więc dokładnie przeanalizować listę opublikowanych tytułów.

Zapowiadamy Steam Next Fest - kilkudniowe święto nadchodzących gier. Od 6 do 13 lutego przeglądaj i graj w setki wersji demonstracyjnych gier, oglądaj transmisje na żywo deweloperów i rozmawiaj z twórcami o grach, nad którymi pracują, i które niedługo trafią na Steama” - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Wśród najpopularniejszych tytułów znajdziemy między innymi próbną wersję Bramble: The Mountain King - mrocznej przygodówki, osadzonej w świecie nordyckich baśni. Opowieść przedstawia losy Ollego, który rusza na ratunek porwanej siostrze. Bohater zmierzy się po drodze z licznymi przeciwnościami oraz łamigłówkami.

Równie interesującą propozycją jest The Last Case of Benedict Fox, czyli platformówka bedąca hybrydą gatunków soulslike i metroidvania. W grze skupiamy się na walce z pomocą różnego rodzaju broni i umiejętności specjalnych, a wszystko to w klimatach mrocznej twórczości H.P. Lovecrafta.

Co ciekawe, niektóre gry zaprezentowane w zwiastunie są już dostępne do przetestowania. Możemy więc sprawdzić między innymi uroczą platformówkę 2D Ghostland Yard, w której wcielamy się w postać duszka, mierzącego się z licznymi labiryntami i przeszkodami.

Tagi
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze