Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serwery H1Z1 są niedostępne od kilku godzin - twórcy łatają błędy

Dalszy ciąg problemów z grą.

Symulator apokalipsy zombie H1Z1 nie miał najłatwiejszego startu, a odpowiedzialne za produkcję studio Sony Online Entertainment boryka się obecnie z kolejnymi problemami, które zmusiły deweloperów do wyłączenia serwerów gry.

Dzisiaj nad ranem opublikowano nową aktualizację. „Wygląda na to, że wkradł się błąd. Wyłączamy na chwilę serwery” - napisał wkrótce później John Smedley, szef SOE.

„Nadal pracujemy nad dwoma problemami. Przepraszamy za przedłużającą się przerwę. To kwestie, które trzeba rozwiązać, nie można po prostu powrócić do poprzedniej wersji” - wyjaśnił pięć godzin temu. Od tego czasu brak aktualizacji.

Popularność dostępnej w programie Early Access produkcji doprowadziła wcześniej do wprowadzenia kolejek na serwery. Sony stara się wzmocnić skromną infrastrukturę, zwłaszcza w Europie.

H1Z1 to symulator przetrwania w świecie opanowanym przez zombie. Gracze muszą zdobywać pożywienie i ekwipunek. Twórcy zaprojektowali między innymi system budowania skromnych baz oraz jazdy samochodami. Wczesna wersja kosztuje ok. 86 zł. Finalne wydanie będzie dostępna nie tylko na PC, lecz także na PlayStation 4.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze