Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial The Last of Us dopiero w 2023 roku

Potwierdza HBO.

Okazuje się, że na serial The Last of Us będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Przedstawiciele HBO poinformowali bowiem, że produkcja ukaże się dopiero w 2023 roku.

O telewizyjnej adaptacji serii gier od studia Naughty Dog w rozmowie z serwisem Deadline wypowiedział się Casey Bloys, który nadzoruje prace nad projektami dla amerykańskiej stacji.

- Serial nie zostanie wyemitowany w 2022 roku, wciąż trwają zdjęcia na planie w Kanadzie. Mogę sobie wyobrazić, że zadebiutuje w 2023 roku - przekonuje menedżer.

Jedyny oficjalny materiał z serialu

- Widziałem już kilka pierwszych odcinków i jestem podekscytowany. Craig [Mazin - dop. red.] zrobił dla nas „Czarnobyla”, jest fantastycznym scenarzystą i reżyserem. To, co widziałem, wygląda niesamowicie, więc jestem podekscytowany, choć produkcja nie pojawi się w 2022 roku - dodaje.

Tak jak gry studia Naughty Dog, serial The Last of Us osadzono w świecie, w którym cywilizację zniszczył wirus zamieniający ludzi w potwory. Fabuła opowie o Joelu (w tej roli Pedro Pascal), który musi przetransportować czternastoletnią Ellie (w postać wcieli się Bella Ramsey) do grupy Świetlików.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze