Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial Gran Turismo to tak naprawdę film? Sony chce słynnego reżysera

Neill Blomkamp „na oku”.

Serial na bazie cyklu Gran Turismo jest w rzeczywistości filmem. Co więcej, Sony chce zaangażować reżysera Neilla Blomkampa, twórcę „District 9” czy „Elysium”.

Jak informowaliśmy, japońska korporacja szykuje adaptacje God of War, Horizon Zero Dawn, oraz właśnie słynnej serii gier wyścigowych. Doniesienia są oficjalne - podzielił się nimi dyrektor generalny koncernu.

Wczoraj mówiło się jednak o serialach, podczas gdy dzisiaj serwis Deadline podał, że projekt Gran Turismo to faktycznie film, znajdujący się na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Neill Blomkamp jest podobno „rozważany” jako reżyser, a ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Biorąc pod uwagę losy filmów na bazie tytułów Sony, wiele może się jeszcze zmienić. Dość powiedzieć, że „Uncharted” powstawało niemal piętnaście lat.

Sam filmowiec nie od dzisiaj słynie z zainteresowania grami. Przed laty tworzył krótkometrażowe projekty w silniku Unity, a obecnie założył własne studio - Gunzilla Games - i ogłosił cyberpunkowe battle royale Off the Grid.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze