Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Seria Marvel Ultimate Alliance doczeka się odświeżonej wersji

Premiera we wtorek, także na PC.

Marvel ujawnił na Comic-Conie w San Diego dużą niespodziankę. Przedstawiciele firmy ogłosili, że 26 lipca na PC, PlayStation 4 i Xbox One ukażą się odświeżone wersje dwóch części Marvel Ultimate Alliance.

Każdą z gier wyceniono na 39,99 dolarów (około 159 zł), ale tytuły będzie można nabyć też w zestawie kosztującym 59,99 dolarów (239 zł).

Szczegółów na temat odświeżonych edycji ujawniono na razie niewiele - wiadomo jedynie, że twórcy poprawili oprawę graficzną, a także wygląd interfejsu.

>

Pierwsza odsłona cyklu ukazała się oryginalnie w 2006, zaś kontynuacja trzy lata później. Warto przy tym zaznaczyć, że sequel nie był dotychczas dostępny na PC.

>

Obie części Marvel Ultimate Alliance są grami akcji z elementami RPG, w których wydarzenia obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Stajemy na czele drużyny herosów znanych z komiksów Marvela. W skład grupy - skompletowanej przez dyrektora T.A.R.C.Z.Y., Nicka Fury'ego - wchodzą między innymi Spider-Man, Wolverine oraz Kapitan Ameryka. Każdy bohater dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami.

W trakcie rozgrywki można rozwijać poszczególne postacie. Do tego możliwość zabawy w czteroosobowym trybie kooperacji - lokalnie lub przez internet.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze