Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Seria horrorów FEAR doczeka się filmowej adaptacji

Od kanału Machinima.

Przedstawiciele Warner Bros. ogłosili, że powstanie film na podstawie serii horrorów FEAR. Realizacją projektu zajmie się należący do firmy, prowadzony w serwisie YouTube kanał Machinima.

Dokładnych szczegółów na temat produkcji nie ujawniono. Na razie wiadomo tylko, że za scenariusz odpowiedzialny jest Greg Russo, który napisał skrypty nowych ekranizacji Mortal Kombat oraz Resident Evil (dzięki, Hollywood Reporter).

Warto zaznaczyć, że podpisana z Warner Bros. umowa zakłada współpracę przy kolejnych projektach związanych z grami. Nie przedstawiono jednak żadnych detali związanych z przyszłymi przedsięwzięciami.

- Jako wieloletni gracz, czuje się niezwykle zaszczycony mogąc pomagać Machinimie, czołowemu dostawcy treści cyfrowych skierowanych dla miłośników wirtualnej rozrywki z całego świata. FEAR zajmuje w moim sercu specjalne miejsce - zapewnia Russo.

Za powstanie cyklu FEAR odpowiadają deweloperzy ze studia Monolith. Pierwsza gra z serii ukazała się w 2005 roku. W produkcji wcielamy się w członka tytułowej jednostki, która walczy ze zjawiskami paranormalnymi.

Machinima specjalizuje się w tworzeniu aktorskich filmów oraz seriali animowanych rozprowadzanych w serwisach YouTube i Twitch. W swoim dorobku ma między innymi Mortal Kombat: Legacy, Street Fighter: Assassin's First i Halo 4: Forward Unto Dawn.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze