Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sequel Horizon Forbidden West niemal potwierdzony

Jest też… nowy trailer.

Choć od premiery Horizon Forbidden West minęły już niemal dwa miesiące, produkcja otrzymała nowy trailer. Zwiastun wyróżnia się faktem, że powstał w całości na PS4 Pro. Tymczasem twórcy myślą już o kolejnej odsłonie.

Wideo pokazuje sporo ujęć z rozgrywki i wydaje się służyć za przypomnienie, jak świetną pracę na polu optymalizacji pod sprzęt poprzedniej generacji wykonało studio Guerrilla Games.

Tymczasem spora część graczy będzie już zapewne myślami przy kolejnej części przygód Aloy. I choć brakuje oficjalnej zapowiedzi, to „trójka” wydaje się być niemalże potwierdzona.

- W Horizon chodzi o tajemnicę. Każda z naszych opowieści skupiała się na odkrywaniu sekretów zarówno w starym świecie, jak i w teraźniejszości, gdzie toczy się akcjamówił dyrektor kreatywny Mathijs de Jonge w rozmowie z serwisem VG247.

- Nie brakuje historii, z których możemy czerpać, by stworzyć nowe opowieści i tajemnice. I tak, gra [Forbidden West] kończy się kolejnym cliffhangerem, raz jeszcze tworzącym podwaliny pod kolejną część – dodał.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze