Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - Smocza maska taneczna: gdzie znaleźć części, do czego służy

Trzy fragmenty tajemniczej maski.

Smocza maska taneczna do przedmiot, dzięki któremu można szybciej rozwijać postać. Dzięki niej możesz zwiększać siłę ataku na stałe. Aby z niej skorzystać, musisz najpierw odnaleźć wszystkie, trzy fragmenty. Gdy je zdobędziesz, za pomocą maski, możesz oddać punkty umiejętności, by zwiększyć siłę ataku. Do tej operacji potrzebnych jest 5 punktów umijętności.

Maska składa się z trzech części. Każdy fragment trzeba zakupić u innego handlarza.

  • U Kramarza z lochu można zakupić za 5000 senów część maski - smok. Tego handlarza znajdziesz obok posążka rzeźbiarza: Wejście do opuszczonego lochu
  • U Zacnego Koremoriego w dzbanie zakupisz lewą część maski za 12 łusek karpia skarbów. Tego handlarza znajdziesz przy posążku rzeźbiarza: Przy arystokracie w dzbanie w Źródlanym Pałacu

Gdy zbierzesz wszystkie trzy części maski, automatycznie - bez dodatkowych czynności - Smocza maska taneczna pojawi się w twoim ekwipunki. Od tej pory możesz jej używać. Wystarczy, że podejdziesz do dowolnego posążka rzeźbiarza i skorzystasz z opcji: Zwiększ siłę ataku (za punkty). Wówczas wartość siły ataku wzrośnie o jeden, ale ubędzie ci 5 punktów umiejętności.


O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze

More On Sekiro: Shadows Die Twice

Najnowsze artykuły