Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - sekrety i znajdźki: Koraliki modlitewne, gdzie szukać

Lokalizacja Koralików modlitewnych, niezbędnych do zwiększania poziomu żywotności.

Koraliki modlitewne to bardzo ważne przedmioty. Dzięki nim zwiększamy Żywotność głównego bohatera, a co za tym idzie - zwiększamy jego poziom zdrowia. Shinobi jest w stanie przyjąć większe obrażenia za każdym razem, gdy powiększy się liczba punktów Żywotności.

Informacje na temat żywotności i zwiększania punktów zdrowia znajdziesz na stronie: Sekiro - rozwój postaci: umiejętności, żywotność, siła ataku.

Do odnalezienia jest 40 koralików modlitwenych. Odnajdując wszystkie możemy dziesięciokrotnie zwiększyć poziom żywotności i postury.


Koralik modlitewny #1

Otrzymasz ten przedmiot po zabiciu bossa: Generał Naomori Kawarada, który znajduje się w lokacji Mur podzamcza - ścieżka do bramy, od razu za bramą, przed którą mieści się posążek rzeźbiarza o tej samej nazwie.

Arena walki z Generałem Naomorim Kawaradą

Koralik modlitewny #2

Otrzymasz Koralik modlitewny po zabiciu bossa: Skuty Ogr, z którym stoczysz walkę w lokacji: Mur podzamcza - schody.

Arena walki ze Skutym Ogrem

Koralik modlitewny #3

Otrzymasz ten przedmiot po zabiciu bossa: Generał Tenzen Yamauchi, który znajduje się w lokacji między posążkiem: Mur podzamcza - schody a Doliną pod Mostem.


Koralik modlitewny #4

Znajdziesz go w skrzyni na strychu Fortecy przy bramie zamku. Dostęp do tej części lokacji odblokujesz, pokonując bossa: Gyoubu Oniwę.

Gdy będziesz na parterze fortecy, wejdź po schodach, a potem wespnij się po belkach na samą górę. Koralik znajduje się w kufrze.


Koralik modlitewny #5

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Płonący Byk, którego spotkasz przed bramą Zamku w Ashinie.

Arena walki z Płonącym Bykiem znajduje się za posążkiem rzeźbiarza: Brama zamku w Ashinie a przed wejściem na teren Zamku w Ashinie

Koralik modlitewny #6

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Łowca shinobi Enshin z Misen, którego spotkasz przed posążkiem rzeźbiarza: Bambusowe zbocze, w Posiadłości rodu Hirata.


Koralik modlitewny #7

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Juzou Pijak, którego spotkasz w lokacji: Główna sala, w Posiadłości rodu Hirata.


Koralik modlitewny #8

Ten Koralik odnajdziesz w Posiadłości rodu Hirata. Gdy pokonasz bossa Juzou Pijaka, wejdziesz do pomieszczeń, gdzie znajduje się posążek: Sala audiencyjna. Przed nim i przed płaczącą kobietą mieści się ukryta komnata. Odszukaj ścianę, na której wisi obraz prezentujący ptaka i część drzewa (zaznaczyliśmy tę ścianę strzałką na poniższym obrazie).

Przylgnij do ściany, a shinobi znajdzie się po drugiej stronie pomieszczenia. W ukrytej komnacie odszukaj skrzynię (zaznaczyliśmy kufer strzałką na poniższym obrazie). Otwórz ją i zabierz Koralik modlitewny.


Koralik modlitewny #9

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Generał Kuranosuke Matsumoto, którego spotkasz na szczycie schodów, za posążkiem rzeźbiarza: Zamek w Ashinie.


Koralik modlitewny #10

Ten koralik modlitewny znajduje się w ukrytej komnacie w lokacji: Sień w górnej wieży. Za posążkiem rzeźbiarza, o tej samej nazwie, wejdź po schodach i przejdź do bocznego pomieszczenia - tam, gdzie znajduje się dziura w suficie.

Przylgnij do obrazu, który wisi pomiędzy zbrojami. Wskazaliśmy go na powyższym obrazie. W ten sposób przedostaniesz się do ukrytego pomieszczenia, gdzie w skrzyni znajduje się koralik.


Koralik modlitewny #11

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Siedem Włóczni Ashiny - Shikibu Toshikatsu Yamauchi, którego spotkasz w Zbiorniku w Ashinie.


Koralik modlitewny #12

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Samotny cień, fechmistrz, którego spotkasz w Zbiorniku w Ashinie (link do strony powyżej).


Koralik modlitewny #13

Orzymasz ten przedmiot pokonując bossa: Elita Ashiny, Jinsuke Saze, którego spotkasz obok posążka rzeźbiarza: Dojo Ashiny w górnej wieży, w zamku w Ashinie.


Koralik modlitewny #14

Ten koralik modlitewny zakupisz za 1400 senów u Kramarza z lochu, który stacjonuje przed wejściem do Opuszczonego lochu. Odnajdziesz tę postać obok posążka rzeźbiarza: Wejście do opuszczonego lochu.


Koralik modlitewny #15

Orzymasz ten Koralik modlitewny pokonując bossa: Opancerzony wojownik, którego spotkasz w rejonie: Świątynia Senou, góra Kongo przed posążkiem rzeźbiarza: Tereny świątyni.


Koralik modlitewny #16

Orzymasz ten Koralik modlitewny pokonując bossa: Długoręki Parecznik Sen'un, który znajduje się w lokacji: Tereny świątyni w rejonie: Świątynia Senpou, góra Kongo.


Koralik modlitewny #17

Gdy dotrzesz do pierwszego posążka rzeźbiarza w Zatopionej Dolinie, czyli: Doliny pod kapliczką, obróć się i idź w kierunku, który oznaczyliśmy żółtą strzałką na poniższym obrazie.

Dotrzesz do lokacji, która jest częścią Podzamcza Ashiny. Przy jednym z pomników odnajdziesz Koralik modlitewny (oznaczyliśmy go żółtą strzałką na poniższym obrazie).


Koralik modlitewny #18

Orzymasz ten Koralik modlitewny pokonując bossa: Wężooka Shirafuji, który znajduje się za posążkiem rzeźbiarza Zatopiona Dolina, w drodze do twierdzy.


Koralik modlitewny #19

Ten koralik otrzymasz po pokonaniu bossa: Długoręki Parecznik Żyrafa, który znajduje się w Twierdzy w Zatopionej Dolinie.


Koralik modlitewny #20

Ten koralik znajduje się w jaskiniach pod Twierdzą w Zatopionej Dolinie. Wejście do sklanych korytarzy znajduje się w kaplicy (pierwszy obrazek poniżej), w której shinobi mierzył się z Długorękim Parecznikiem Żyrafą. Następnie ciasnym korytarzem idź w kierunku końca tunelu. Zaczep się o belkę i odwróć. Wskocz na kolejną belkę, a potem skręć w prawo (drugi obrazek poniżej). Na końcu groty odnajdziesz koralik.

Drogę do tego koralika opisaliśmy na stronie: Sekiro - Twierdza .


Koralik modlitewny #21

Ten koralik otrzymasz pokonując Wężooką Shirahagi, która znajduje się w lokacji: Zatrute rozlewisko w Głębinach w Ashinie.


Koralik modlitewny #22

Ten koralik znajduje się na jednym z posągów w lokacji: Zatrute rozlewisko w Głębinach w Ashinie.

Na stronie Sekiro - Głębiny w Ashinie, Zatrute rozlewisko opisaliśmy dokładnie, jak dostać na szczyt posągu.


Koralik modlitewny #23 i 24

Aż dwa koraliki modlitewne otrzymasz pokonując Małpiego strażnika, z którym się zmierzysz w lokacji: Leże Małpiego Strażnika, które znajduje się za Zatrutym rozlewiskiem, w Głębinach w Ashinie.


Koralik modlitewny #25

Ten koralik otrzymasz po pokonaniu bossa: Tokijuro Żarłok, z którym się spotkasz w Ukrytym lesie, w Głębinach w Ashinie.


Koralik modlitewny #26

Ten koralik otrzymasz po pokonaniu bossa: Wodna O'Rin, który znajduje się w lokacji: Młyn wodny, w Głębinach w Ashinie.


Koralik modlitewny #27

Koralik modlitewny znajduje się na poddaszu domu, który mieści się przed wejściem na arenę walki z bossem: Zdeprawowana Mniszka. Jak dostać się na strych tego budynku opisaliśmy na stronie: Sekiro - Młyn wodny, Wejście do ślubnej jaskini.


Uwaga! Część z poniższych koralików zdobędziesz dopiero wówczas, gdy poznasz umiejętność: Technika oddychania Mibu, która umożliwi ci pływanie pod wodą. Zdobędziesz tę zdolność, pokonując Zdeprawowaną Mniszkę w Głębinach w Ashinie.


Koralik modlitewny #28

Ten koralik znajdziesz na dnie jeziora we wsi Mibu w regionie: Głębiny w Ashinie. Zanurkuj, by odnaleźć skrzynię, w której znajduje się poszukiwany przedmiot.


Koralik modlitewny #29

Ten koralik odnajdziesz na dnie jeziora, które znajduje się niedaleko posążka rzeźbiarza: Tereny świątyni w regionie Świątyni Senpou, górze Kongo. Zanurkuj w wodzie i popłyń do bocznej jaskini, w której - na posągu - znajdziesz poszukiwany przedmiot.Koralik modlitewny #30

Ten koralik zdobędziesz pokonując z bossa: Samotny cień, Plugaworęki, którego spotkasz przy posążku rzeźbiarza: Dojo Ashiny w górnej wieży, gdy wrócisz do Zamku w Ashinie, po zdobyciu kluczowych przedmiotów fabularnych pozwalających wejść do Źródlanego Pałacu.


Koralik modlitewny #31

Koralik modlitewny zdobędziesz pokonując bossa: Skuty Ogr, którego znajdziesz na parterze zamku w Ashinie, gdy wrócisz do tej lokacji, po zdobyciu kluczowych przedmiotów fabularnych pozwalających wejść do Źródlanego Pałacu.


Koralik modlitewny #32

Ten koralik zdobędziesz pokonując z bossa: Samotny cień, włócznik Masanaga, którego spotkasz przy posążku rzeźbiarza: Kapliczka Wielkiego Węża, gdy wrócisz do Zamku w Ashinie, po zdobyciu kluczowych przedmiotów fabularnych pozwalających wejść do Źródlanego Pałacu.


Koralik modlitewny #33

Koralik modlitewny otrzymasz w nagrodę za pokonanie bossa: Pałacowy byk sakury, którego znajdziesz za rezydencją Mibu w Źródlanym Pałacu.


Koralik modlitewny #34

Koralik modlitewny otrzymasz w nagrodę za pokonanie bossa: przywódca klanu Okami, którego znajdziesz na gałęzi obok posążka rzeźbiarza: Wielka sakura w Źródlanym Pałacu.


Koralik modlitewny #35

Koralik modlitewny znajduje się na dnie jeziora w Źródlanym Pałacu, w skrzyni, obok kości wielkiej ryby, miejscu, gdzie przebywa boss: Bezgłowy.


Koralik modlitewny #36

Ten koralik zdobędziesz pokonując bossa: Samotny cień, włócznik Masanaga, którego znajdziesz w Posiadłości rodu Hirata po zmianach. Na stronie: Sekiro - zakończenie: Oczyszczenie opisaliśmy, jak dostać się do tej ukrytej lokacji.


Koralik modlitewny #37

Ten koralik zdobędziesz pokonując bossa: Juzou Pijak, którego znajdziesz w Posiadłości rodu Hirata po zmianach. Na stronie: Sekiro - zakończenie: Oczyszczenie opisaliśmy, jak dostać się do tej ukrytej lokacji.


Koralik modlitewny #38

Ten koralik zdobędziesz pokonując bossa: Siedem Włóczni Ashiny - Shume Masaji Oniwa, którego odnajdziesz pod koniec gry, gdy armia zaatakuje Ashinię. Przeciwnik znajduje się niedaleko posążka rzeźbiarza: Zbiornik w Ashnie.


Koralik modlitewny #39

Ten koralik zdobędziesz pokonując bossa: Elita Ashiny, Ujinari Mizuo, którego odnajdziesz pod koniec gry, gdy armia zaatakuje Ashinię. Przeciwnik znajduje się w zamku w Ashinie, niedaleko posążka rzeźbiarza: Dojo Ashiny w górnej wieży.


Koralik modlitewny #40

Ten koralik zdobędziesz pokonując bossa: Shigekichi z Czerwonej Straży, którego odnajdziesz pod koniec gry, gdy armia zaatakuje Ashinię. Przeciwnik znajduje się w Podzamczu w Ashinie, niedaleko posążka rzeźbiarza: Mur podzamcza - schody.


Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sekiro: Shadows Die Twice

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze